Kontakta oss
 
 
 

Vi hjälper företag och organisationer att få konkurrenskraftiga fördelar genom att skapa innovativa Cirkulära Ekonomiska Processer vad gäller Organiskt avfall.

  • Vi hjälper till med att ta fram Cirkulära Ekonomiska Analyser
  • Innovativa affärsstrategier i Vatten och Avfallshantering
  • Vi erbjuder skalbara lösningar med den senaste tekniken genom våra partners.
  • Omvandla ert avfall till en värdefull produkt, som Biogödsel eller Bioenergi

 

Kontakta oss via formulär eller direkt till landansvarig

Kontakt

Sverige

Nils af Winklerfelt

Projektledare

Sweden Mobil 1: +46 0760 77 75 89

Turkey Mobil+90(0) 5349736726

Turkey Office +90(0)2165537431

Skype: nils.af.winklerfelt1

nils@ecosaver.se

 

Projektledning/

Kvalitetsansvarig leverans

Guy Johansson

guy@ecosaver.se

Skype: guy.johansson2

 

 

_______________________________________

Finland

 

____________________________________

 

Turkiet

ECOSAVER Technology

 

Nils af Winklerfelt

Projektledare/ CEO

+90(0) 5349736726

+46(0) 729 649 687

nils@ecosaver.se

Adress:

Metroport Business Center, Kat:3, Bahçelievler 34180, İstanbul, Turkiet

________________________________________

England

ECOSAVER Sweden Limited

Nils af Winklerfelt

CEO

+46(0) 729 649 687

nils@ecosaver.se

 

________________________________________

Kenya

Mats Karlsson

Försäljningschef i Afrika

+254- 712 665573

karlsson@ecosaver.se

Adress:

PO Box: 34368, 80118 Nyali Mombasa, Kenya

 

 

WEST AFRICA

 

Daouda Cisse. Representant For West Africa

Based in Senegal Dakar .

Email daouda@ecosaver.se

Phone : + 46767068340

 

________________________________________

Tanzanya

 

Erica Sandberg

Sales Manager

Dar El salam

erica@ecosaver.se

________________________________________

Germany

Mogens L.Lesch

Holunderring 8

DE - 25899 Niebüll

+49 17668401330

+49 4661 900700

mogens@ecosaver.se